www.twoj-dom.org Pn.-Pt. 10:00 - 17:00, Sob. 9:00 - 13:00

Serdecznie zapraszamy do Naszych Salonów w Żarach i Żaganiu
Żary: tel.+48 68 470 40 99, mail w.nowak@twoj-dom.org | Żagań: tel.+48 68 444 66 84, mail: j.nowak@twoj-dom.org

Drzwi
Nasza firma stawia tylko na polskich producentów- dzięki czemu macie Państwo gwarancję najwyższej jakość oferowanych wyrobów!

Podłogi
Poszukując wielu producentów paneli podłogowych zdecydowaliśmy się na firmy: tarkett, egger, kronopol, classen, barlinek, lambda.

Materace
Od samego początku istnienia naszej firmy sprzedajemy materace tylko firmy MK foam - gwarantują one jakość spania na najwyższym poziomie.

Łóżka
Uwielbiamy sprawiać niespodzianki naszym klientom dlatego można zakupić u nas nawet najbardziej nietypowy wymiar łóżka.

Okna
W naszej ofercie posiadamy również okna drewniane, PCV, aluminium. w szerokiej gamie profili w bardzo korzystnych cenach.

O Nas

Firma Twój Dom po 11 latach zmienia siedzibę z ul. Kujawskiej 18 w Żarach na ul. Moniuszki 38 również w Żarach ze względu na większe możliwości oraz łatwiejszy dojazd- miejsce naszej siedziby w Żarach zostaje zmienione. Natomiast naszego drugiego punkt w Żaganiu przy ul. Jana Pawła II 19 zostaje bez zmian.

Firma funkcjonuje od 2005 roku, przez wiele lat pracy na rynku doskonale poznaliśmy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić oraz pomóc w rozwiązaniu nawet najbardziej nietypowej sytuacji. Z roku na rok staramy się poszerzać nasz asortyment oraz dopasowywać się do obowiązujących trendów, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowościami. Współpracujemy jedynie z polskimi dystrybutorami drzwi co daje Państwu pewność, że zakupiony u nas towar jest najwyższej jakości oraz każdy jego element może być wymieniony w razie takiej potrzeby.

Jesteśmy również jedyną firmą, w Żarach oraz w Żaganiu, która wykonuje materace, stelaże oraz łóżka na nawet najbardziej nietypowy wymiar lub wysokość - jest to ogromną ,zaletą ponieważ bardzo często spotykamy się z nietypowymi wymiarami łóżka lub materac co nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Od 2005 roku współpracujemy z firmą MK Foam, która zajmuje się produkcją łóżek, materacy oraz stelaży wysokiej jakości. Podczas naszej wieloletniej współpracy nie mieliśmy nigdy problemów z tym dostawcą- dlatego możemy go polecić Państwu ze 100% pewnością, że oferowane przez niego wyroby spełnią Państwa oczekiwania. Co ważniejsze macie Państwo możliwość w naszych Salonach położyć się oraz przetestować oferowane przez firmy MK Foam materac oraz stelaże, dzięki czemu na żywo można sprawdzić właściwości oferowanych przez nas produktów , od wielu lat jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą ich produktów.

Wiedzę, którą posiadamy z chęcią się z Państwem podzielimy i udzielmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytanie. Można nas również znaleźć na facebooku pod adresami:
Salon Żary: www.facebook.com/twojdomul.moniuszki38
Salon Żagań: www.facebook.com/TwojDomZaganJanaPawla19

Staramy się zaproponować naszym klientom sprawdzony produkt. Zadowolenie klienta jest dla nas najlepszą oznaką dobrze wykonywanej przez nas pracy.